Proudly created with Varmia Projekt

Nasz Adres:

 

ul. Elbląska 6C

wjazd od ul.Parkowej

14-530 Frombork

Kontakt:

 

tel: +48 500 383 917

email: info@fromborkpokoje.pl

          villavarmia@gmail.com

Wróć do strony głównej!

Jak

zarezerwować

pokój?

 

Jeżeli chcą Państwo sprawdzić  dostępność lub zarezerwować pokoje dla większej ilości osób niż 3 osoby to prosimy o zaznaczenie 2  osób a w dalszej części pokaże się ilość dostępnych w danym terminie pokoi.

Przepraszamy za problem , wkrótce go naprawimy.

W przypadku rezerwacji z dziećmi poniżej 6 roku życia i śpiącymi z rodzicami w jednym łózku prosimy składać rezerwację drogą e-mailową lub telefoniczną.

W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości 30% ogólnej kwoty pobytu lub w przypadku rezerwacji 1 noclegu równowartość 1 doby. Osobom nie posiadającym rezerwacji oraz niniejszej wpłaty nie gwarantujemy zakwaterowania.

W przypadku dokonania płatności za pomocą systemu PayPal doliczamy 5% prowizji ( prowizja znajduję się w rozliczeniu pod nazwą ,,podatek")

Szanowni Państwo, W dniu 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), czyli nowe unijne rozporządzenie, którego celem jest unowocześnienie oraz ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych obowiązujących na terenie Uni Europejskiej. W związku z tym, w tym dniu zmianie ulegnie Polityka Prywatności Sylwia Kalinowska Villa Varmia Pokoje Gościnne.Informujemy Państwa, że Wasze dane osobowe ( e-mail , nr.telefonu itp.) - wykorzystywane są wyłącznie w celu obsługi procesu Rezerwacji i Świadczenia Usług w obiekcie noclegowym Sylwia Kalinowska Villa Varmia Pokoje Gościnne.Nie udostępnimy Twoich danych osobowych podmiotom trzecim.Nasza firma od początku podchodzi z dużą wrażliwością do danych osobowych naszych  Klientów i zainteresowanych naszą ofertą.Dokonując rezerwacji w obiekcie Villa Varmia Pokoje Gościnne, Twoje dane osobowe pozostaną bezpieczne.

Rezerwacja on-line

   Rezerwacja 
      On-line

Szanowni Państwo, W dniu 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), czyli nowe unijne rozporządzenie, którego celem jest unowocześnienie oraz ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych obowiązujących na terenie Unii Europejskiej. W związku z tym, w tym dniu zmianie ulegnie Polityka Prywatności Sylwia Kalinowska Villa Varmia Pokoje Gościnne. Informujemy Państwa, że Wasze dane osobowe ( e-mail , nr.telefonu itp.) - wykorzystywane są wyłącznie w celu obsługi procesu Rezerwacji i Świadczenia Usług w obiekcie noclegowym Sylwia Kalinowska Villa Varmia Pokoje Gościnne. Nie udostępnimy Twoich danych osobowych podmiotom trzecim. Nasza firma od początku podchodzi z dużą wrażliwością do danych osobowych naszych Klientów i zainteresowanych naszą ofertą. Dokonując rezerwacji w obiekcie Villa Varmia Pokoje Gościnne, Twoje dane osobowe pozostaną bezpieczne.